WEB TASARIM

Sitenizin herzaman çalışır ve hızlı bir sunucu üzerinden yayınlayacak güvenli bir firma olarak E-Net Host olmalıdır.

Resim ve metinlerin HTML dökümanları içerisine yerleştirmekten daha fazladır Web Sitesi oluşturmak. Web sitesini oluştururken en dikkat edilmesi gerekenler;

  • Tasarım
  • Etkileşim
  • Dinamik İçerik
  • Güvenlik
  • Hız

Eğer yukarıdakiler sizi ilgilendirmiyorsa, basit dökümanlarınızı Internet üzerinden yayınlamak için, o dökümanı html olarak kaydedebilir ve Internet üzerinde yayınlamak içinse, hosting yapan bir kuruluşa bu sayfayı host edebilirsiniz. Fakat sizi bu basit tasarım tarif edemiyorsa, profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var demektir. Profesyonelliği, hızı, güvenliği, etkileşimi ve tasarım bütünlüğünü barındıran E-Net sizi mükemmel bir sunuşa götürecektir.

Firmamız etkileyici web siteleri yaratmak için gerekli tüm kaynaklara sahiptir. Profesyonel tasarım ekibimize göz alıcı tasarımlarını zamanında bitirmelerine yardımcı olmak için en gelişmiş yazılım ve donanım imkanlarını sunmaktayız. Ayrıca sürekli kullandığımız resim ve uygulama kodlarını içeren geniş kütüphanemiz de web sitenizin çok kısa zamanda geliştirilmesini sağlamaktadır.

Web siteniz hazır olduğuna göre artık tek ihtiyacınız ziyaretçiler olacaktır. Fakat, gereken tanıtım yapılmadığı takdirde siteniz ziyaretçileri çekmeyecektir. Web sitenizin önde gelen arama motorlarına kayıt işlemleri tarafımızdan ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirilecektir.Bu hizmet hosting kendi sunucularımız üzerinden yapılmış ise otomatik olarak yapılmaktadır.Ayrıca, bu arama motorlarındaki yeriniz kontrol edilerek, anahtar kelimeler ile yapılan aramalarda ilk birkaç sayfa içerisinde yer almanız sağlanacaktır.

PAKETLER

Aradığınız hizmeti paketlerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Paketlerimiz ihtiyaçlarınıza tümüyle cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kısa zamanda Web sitenizin içeriği hakkında bilgi vermeniz sitenizin daha kısa bir sürede bitmesine katkıda bulunacaktır..Web siteniz tam kordineli olarak sizinle birlikte tasarlanacak,her aşamasında sizlerle irtibat kurulup bilgi akışı sağlanacaktır.

Web Tasarım Paketlerimiz
Özelliklerimiz E-Net-Start E-Net-Standart E-Net-Professional
Sayfa 0 - 5 5 - 15 15 - 30
Fotoğraf 5 - 10 10 - 20 20 - +
Güncelleme 25 $ 50 $ 75 $
Ingilizce Ek site 100 $ 150 $ 200 $
Tasarım 200 $ 310 $ 500 $
Hosting 50 $ 90 $ 200 $
Hosting + Tasarım 250 $ 400 $ 700 $
Not: Yukarıdaki Fiyatlara KDV dahil edilmemiştir.

Fiyatlarımız seneliktir. Tasarım + Hosting hizmetlerinden birlikte yararlanan müşterilerimiz ilk seneden sonraki senelerde sadece yıllık hosting ve alan adı ücretini öderler. Fiyatlara .com .net .org uzantılı şirket ismi tescil ve transferi dahildir. .com.tr .net.tr .org.tr uzantılarının her türlü işlemleri E-Net tarafından ücretsiz olarak yapılır.